www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Σταυροδοσία όλων των υποψηφίων στο Δήμο Σερβίων - Υπολείπεται η ενσωμάτωση λίγων εκλογικών τμημάτων - Πρώτος σε σταυρούς ο Τάσος Αλεξόπουλος Εκτύπωση
Τρίτη, 28 Μάιος 2019 10:12

dserb285Αποτελέσματα σταυροδοσίας στο Δήμο Σερβίων. Υπολείπεται η ενσωμάτωση λίγων εκλογικών τμήματων (πιθανότατα Μεταξά, Πολυρράχου κα)

Α) Από τον συνδυασμό με το όνομα «γέφυρα ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ»

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Υποψήφιος Δήμαρχος Σερβίων)

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ

Α. Εκλογική Περιφέρεια Καμβουνίων

1. ΒΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 448

2. ΛΙΑΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΣΩΚΡΑΤΗ 344

3. ΤΑΣΙΔΗΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 191

4. ΤΡΕΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 369

5. ΦΙΛΗΜΕΓΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 30

6. ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 415

Β. Εκλογική Περιφέρεια Λιβαδερού

1. ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΤΣΙΑΜΤΣΙΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 275

2. ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΘΩΜΑ 112

3. ΒΑΪΤΣΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ (ΚΡΥΣΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 151

4. ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38

5. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 241

Γ. Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 271

2. ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 132

3. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ - ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 219

4. ΒΑΡΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 126

5. ΓΙΑΖΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ 243

6. ΓΚΑΜΠΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 297

7. ΔΑΛΙΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΦΩΤΙΟΥ 64

8. ΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 317

9. ΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 425

10. ΖΕΡΒΑ – ΓΚΑΜΠΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 228

11. ΖΙΩΓΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 77

12. ΖΥΓΟΥΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΘΕΟΦΑΝΗ 131

13. ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 314

14. ΚΑΡΑΖΙΩΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΘΩΜΑ 257

15. ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 140

16. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 260

17. ΜΑΛΛΟΓΙΑΝΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 171

18. ΜΟΥΣΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 114

19. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 337

20. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 367

21. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 150

22. ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΝΤΑ ΚΡΙΣΤΟ) του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 351

23. ΠΡΑΣΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 136

24. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 176

25. ΣΟΥΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 19

26. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΖΗΝΩΝ 111

27. ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 269

28. ΤΣΙΜΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 68

29. ΤΣΙΡΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 130

30. ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 300

Β) Από τον συνδυασμό με το όνομα «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ»

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος Σερβίων)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ

Α. Εκλογική Περιφέρεια Καμβουνίων

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 574

2. ΒΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ 308

3. ΓΚΡΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 255

4. ΔΑΝΑΤΣΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΘΩΜΑ 370

5. ΚΑΒΟΥΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 274

6. ΣΑΜΑΡΑ-ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 239

Β. Εκλογική Περιφέρεια Λιβαδερού

1. ΓΑΤΣΟΥ - ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑ ΧΡΥΣΗ (ΣΟΥΛΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 114

2. ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 214

3. ΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33

4. ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ 225

5. ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 126

Γ. Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 189

2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ 125 (;)

3. ΓΚΑΝΤΕΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 181 (;)

4. ΓΚΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΝΕΣΤΩΡΟΣ 200

5. ΓΚΑΤΖΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 143

6. ΔΡΑΓΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 84

7. ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 332

8. ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 142

9. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 132

10.ΚΤΕΝΙΔΟΥ-ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 85

11.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 177

12.ΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ του ΘΩΜΑ 308

13.ΜΑΛΙΟΥΡΑ - ΠΡΑΣΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 103

14.ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 396

15.ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΕΚΑ - ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 207

16.ΝΙΖΑΜΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΙΩΑΝΝΗ 149

17.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 389

18.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 84

19.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 82

20.ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 85

21.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 356

22.ΠΑΠΑΣΤΑΜΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 280

23.ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 284

24.ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ 50

25.ΠΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 277

26.ΠΡΑΣΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 375

27.ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 56

28.ΣΑΡΙΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 56

29.ΤΣΟΛΗΣ ΚΙΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 91

30.ΧΥΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 136

Γ) Από τον συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ»

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος Σερβίων)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ

Α. Εκλογική Περιφέρεια Καμβουνίων

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 51

2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49

3. ΔΑΝΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 72

4. ΝΑΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 82

5. ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 28

6. ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 73

Β. Εκλογική Περιφέρεια Λιβαδερού

1. ΒΕΤΤΑ ΚΑΛΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 30

2. ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32

3. ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ 44

Γ. Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49

2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 4

3. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ 27

4. ΔΑΛΑΜΗΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 26

5. ΚΑΚΑΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18

6. ΚΑΛΝΤΑΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 18

7. ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28

8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 24

9. ΛΑΠΑΤΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8

10.ΛΑΣΠΑ - ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ 20

11.ΜΑΡΚΟΥ - ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΑΦΝΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 11

12.ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 21

13.ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9

14.ΠΗΓΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 6

15.ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 25

16.ΠΟΥΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΑΒΒΑ 28

17.ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΝΤΟΡΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 36

18.ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 17

19.ΤΖΙΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 35

20.ΤΖΙΟΥΤΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26

21.ΤΖΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 23

22.ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 153

Δ) Από τον συνδυασμό με το όνομα «ΣΤΑΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ»

ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΛΑΖΑΡΙΤΣΑ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ (Υποψήφια Δήμαρχος Σερβίων)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ

Α. Εκλογική Περιφέρεια Καμβουνίων

1. ΚΑΒΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 412

2. ΜΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 198

3. ΜΠΑΡΔΙ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΣΑΝΤΙΚ 150

4. ΤΡΕΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 292

5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 504

Β. Εκλογική Περιφέρεια Λιβαδερού

1. ΒΕΤΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 154

2. ΔΙΣΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 244

3. ΜΙΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 54

4. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 276

Γ. Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων

1. ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 50

2. ΖΥΓΟΥΡΗ ΞΑΝΘΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 129

3. ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΘΩΜΑ 99

4. ΘΥΜΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 201

5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 125

6. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 171

7. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 227

8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΟΣΜΑ 302

9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 261

10.ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 21

11.ΜΕΤΙΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 49

12.ΜΗΤΡΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 159

13.ΝΤΟΥΦΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 259

14.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 187

15.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ - ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12

16.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 272

17.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 25

18.ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 306

19.ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116

20.ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 173

21.ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 211

22.ΣΤΑΣΙΜΙΩΤΗ ΣΑΒΒΑΤΩ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ ;

23.ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΗΛΙΑ 206

24.ΤΕΛΙΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 98

25.ΤΖΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 171

26.ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 495

27.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 248

mikrovalto.gr

Δείτε και σχεικές καταστάσεις που προέρχονται από το Δήμο Σερβίων-Βελβεντού (ΠΡΟΣΟΧΗ! Οι πίνακες δεν είναι οι τελικοί)

stavrds2 1

stavrds2 2

IMG 20190528 103817

IMG 20190528 104659

IMG 20190528_104646

 

dserb285

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack