www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Η ανακήρυξη των συνδυασμών του Δήμου Εορδαίας από το Πρωτοδικείο Κοζάνης Εκτύπωση
Σάββατο, 25 Μάιος 2019 15:15

ekl195Η επίσημη ανακήρυξη των συνδυασμών για την ανάδειξη των Δημοτικών Αρχών στο Δήμο Εορδαίας από το Πολυμελές Πρωτοδικείο Κοζάνης, έχει ως παρακάτω (6 συνδυασμοί):

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

Α. Το συνδυασμό με το όνομα «ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΜΑΖΙ» με έμβλημα, το οποίο απαρτίζεται από ανθρωπάκια, δοκάρια, κενά και σκαλοπατάκια. Πάνω από αυτά, υπάρχει η φράση "Δημιουργούμε Μαζί!" (πορτοκαλί χρώματος) και κάτω από αυτά, η φράση "Αν ενωθούμε κανείς δεν πέφτει" (κεραμιδί χρώματος).

Υποψήφια δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι του συνδυασμού αυτού είναι οι παρακάτω:

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΥ- ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Υποψήφια Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΙΣΣΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Βερμίου

1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΔΗΜΤΣΑ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΓΕΣΘΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. ΤΣΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΤΣΙΑΡΤΣΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Βλάστης

1. ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μουρικίου

1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

2. ΚΩΤΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

3. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ – ΛΕΚΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΓΓΕΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΜΠΙΓΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πτολεμαΐδας

1. ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΒΕΛΟΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

3. ΒΕΡΙΚΟΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΓΑΛΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΔΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) του ΔΑΝΙΗΛ

6. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΡΙΝΓΚΟ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΔΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9. ΖΟΛΩΤΑ ΩΡΑΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΙΤΣΚΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΚΑΛΑΒΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

13. ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

14. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ – ΣΙΑΠΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

15. ΚΑΡΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

16. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ

17. ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18. ΚΩΤΣΙΔΟΥ- ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ

19. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΗ

20. ΛΙΟΛΙΟΥ- ΕΞΑΚΟΥΣΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

21. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

22. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΛΑΖΑΡΟΥ

23. ΜΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

24. ΜΙΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25. ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

26. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

27. ΣΙΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΟΣΜΑ

28. ΣΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

29. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

30. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

31. ΣΤΕΦΑΝΟΓΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΗΛΙΑ

32. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

33. ΤΑΪΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ

34. ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

35. ΤΣΑΒΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΞΑΝΑ (ΞΕΝΙΑ) του ΒΙΚΤΩΡ

36. ΤΣΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

37. ΧΑΪΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

38. ΧΑΣΙΩΤΗ – ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

39. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Β. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΩΜΕΝΗ ΕΟΡΔΑΙΑ - ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ» με έμβλημα που αποτελείται από τις λέξεις του τίτλου ενωμένες συμβολικά με το γράμμα Ε σε μεγαλύτερο μέγεθος και υπογράμμιση με κόκκινο χρώμα. Το σύμβολο πλαισιώνεται από παράλληλες γραμμές πορτοκαλί και φουξ χρώματος. Επισημαίνεται ότι η εκτύπωση των εντύπων ψηφοδελτίων θα είναι σε ασπρόμαυρη απόχρωση κατ’ άρθρον 24 παρ. 3 του Ν. 3852/2010.

Υποψήφιος δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι του συνδυασμού αυτού είναι οι παρακάτω:

ΠΛΑΚΕΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΘΩΜΑ

2. ΧΡΗΣΤΟΥ - ΗΤΣΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Βερμίου

1. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Βλάστης

1. ΚΥΡΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΠΡΑΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΓΙΑΝΝΩΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μουρικίου

1. ΔΙΛΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΑΠΟΥΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

3. ΣΟΛΑΧΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Πτολεμαΐδας

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΑΠΟΣΕΡΚΟΓΛΟΥ-ΤΟΥΛΟΥΜΕΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΒΥΡΛΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

5. ΘΩΜΑ-ΙΩΑΝΝΟΥ ΡΑΧΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

7. ΚΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

8. ΚΑΛΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΙΩΤΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΩΚΡΑΤΗ

10. ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

11. ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΚΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13. ΚΕΣΚΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ

14. ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ

15. ΚΙΟΥΡΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

16. ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

17. ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΣΥΜΕΩΝ

20. ΛΕΜΟΝΗ-ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ (ΕΥΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

21. ΛΟΦΤΣΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

22. ΜΑΖΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ

23. ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

24. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

25. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΦΑΣΟΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27. ΠΟΛΙΤΙΔΟΥ-ΠΕΪΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΗΤΑ

28. ΣΑΚΟΥΛΕΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

29. ΣΕΡΣΕΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΟΥΚΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

30. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

31. ΣΠΕΝΤΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

32. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ

33. ΤΖΩΒΑΪΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

34. ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

35. ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

36. ΤΣΙΩΤΣΙΟΥ-ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΟΣΜΑ

37. ΧΑΡΑΚΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

38. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ

39. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ Γ.

Γ. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ», άνευ εμβλήματος, του οποίου υποψήφια δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφια Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής

1.ΤΟΡΟΜΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Βερμίου

1. ΓΟΥΡΟΥΤΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΛΥΓΚΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Βλάστης

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μουρικίου

1. ΧΑΪΤΑ ΑΓΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πτολεμαΐδας

1. ΑΜΠΑΡΤΖΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΣΑΒΒΑ

2. ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

5. ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

6. ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

7. ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

8. ΚΑΣΙΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

9. ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10.ΚΕΝΤΕΠΟΖΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ

11.ΚΛΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

12.ΚΟΘΕΡΕ ΜΟΝΙΚΑ του ΡΕΤΖΕΠ

13.ΚΟΪΜΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ

14. ΛΙΑΜΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15. ΜΑΝΩΛΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16. ΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

17. ΜΗΤΣΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

18. ΜΟΡΑΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΤΟΥΛΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ

19. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

21. ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2

2. ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

23. ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

24. ΤΣΕΛΕΓΓΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

25. ΤΣΟΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

26. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ - ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δ. Το συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΟΡΔΑΙΑΣ» με έμβλημα τη λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω τη λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά, του οποίου υποψήφια δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

ΧΟΛΜΠΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Υποψήφια Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής

1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2. ΜΕΝΤΕΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Βερμίου

1. ΜΠΕΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Βλάστης

1. ΝΤΟΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Μουρικίου

1. ΑΓΙΟΣΤΡΑΤΙΔΟΥ - ΜΙΜΙΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2. ΣΤΡΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΤΑΤΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

4. ΤΖΙΜΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΧΑΛΕΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πτολεμαΐδας

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΑΝΤΩΝΕΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΕΩΝΟΡΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ

5. ΔΕΝΕΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6. ΔΕΡΒΕΝΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

8. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

10.ΚΑΪΣΙΔΟΥ - ΛΙΑΜΗ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

11.ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12.ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

13.ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

14.ΚΑΛΦΑΔΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΡΑΠΩΝΤΟΣ

15.ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ

16.ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

17.ΚΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

18.ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

19.ΚΟΣΜΙΔΟΥ - ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

20.ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

21.ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΦΙΛΑΡΕΤΟΥ

22.ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΣΑΑΚ

23.ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

24.ΜΟΥΜΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

25.ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

26.ΝΙΚΗΤΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

27.ΟΥΣΟΥΛΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

28.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

29.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ

30.ΠΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

31.ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ (ΦΙΛΙΩ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

32.ΡΑΜΑΔΑΝΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

33.ΣΤΑΓΚΟΥ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΚΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ

34.ΤΟΝΤΟΡΕΣΚ - ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΙΩΣΗΦ

35.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

36.ΤΣΑΚΩΝΑ - ΤΣΑΡΟΥΧΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

37.ΤΣΑΡΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ

38.ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

39.ΧΙΔΗΡΙΔΟΥ - ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ Ε.

Ε. Το συνδυασμό με το όνομα «ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ» με έμβλημα, στο οποίο απεικονίζονται με μαύρο χρώμα τα εξής: αριστερά έξι κύκλοι, συνδεδεμένοι μεταξύ τους, μέσα στους οποίους υπάρχουν: στον πρώτο κύκλο αναπηρικό αμαξίδιο, στο δεύτερο κύκλο ένας μουσικός δίσκος, στον τρίτο κύκλο ένα δέντρο, στον τέταρτο κύκλο ένα ανοιχτό βιβλίο, πέμπτο κύκλο δύο περιοδικά και στον έκτο κύκλο μία μουσική νότα. Στη συνέχεια προς τα δεξιά μπροστά από μία πόρτα υπάρχουν ένας άνθρωπος και ένα παιδί. Έπειτα, ακολουθεί η πρόταση «με το Βλέμμα στο Μέλλον». Τέλος, κάτω από την πρόταση αυτή, αναγράφεται το όνομα ΣΤΑΘΗΣ ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ με μαύρα κεφαλαία γράμματα, το οποίο είναι υπογεγραμμένο με μαύρη γραμμή.

Υποψήφιος δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι του συνδυασμού αυτού είναι οι παρακάτω:

ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής

1. ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΡΩΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Βερμίου

1. ΑΣΡΑΦ-ΝΕΣΑΝΤ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΑΜΙΝΤ

2. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΤΣΟΚΤΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΣΗΦ

Εκλογική Περιφέρεια Βλάστης

1. ΚΑΡΑΛΑΖΟΥ ΑΦΕΝΤΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΤΖΙΟΥΦΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Μουρικίου

1. ΑΜΟΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πτολεμαΐδας

1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3. ΑΜΟΙΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΑΣΗΜΟΓΛΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

5. ΒΕΛΗΜΑΧΙΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΓΚΟΚΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΙΤΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

11. ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

12. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13. ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

14. ΚΕΣΚΙΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

15. ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΑΝΙΑ

16. ΚΛΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

17. ΚΟΚΟΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

18. ΚΥΜΠΡΙΚΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

21. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ

22. ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

23. ΜΗΤΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ

24. ΜΠΑΜΠΙΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

25. ΜΠΑΝΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

26. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

27. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

28. ΠΟΓΑΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

29. ΠΟΥΡΛΙΑΚΑ–ΜΠΑΚΑΪΜΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

30. ΣΟΛΑΧΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΥΜΕΩΝ

31. ΤΟΣΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ

32. ΤΟΥΡΤΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

33. ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

34. ΦΩΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

35. ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

36. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

37. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

38. ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ

ΣΤ. Το συνδυασμό με το όνομα «ΜΠΡΟΣΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΟΡΔΑΙΑ» με έμβλημα, το οποίο αποτελείται από τέσσερις λέξεις. Στην πρώτη γραμμή η λέξη "Μπροστά", στη δεύτερη το "για", στην τρίτη το "την" και στην τέταρτη η λέξη "Εορδαία". Στην πρώτη λέξη "Μπροστά" έχει επιμηκυνθεί το φώνημα "ρ" κάθετα προς τα κάτω, για να σχηματίσει το αρχικό γράμμα της τέταρτης λέξης "Εορδαία". Το φώνημα έψιλον ολοκληρώνεται από τέσσερις κάθετες ευθείες γραμμές με μικρή ανοδική πορεία. Η πρώτη (από πάνω προς τα κάτω) είναι κίτρινη, η δεύτερη πράσινη, η τρίτη κόκκινη και η τέταρτη μπλε. Οι γραμμές αυτές συμβολικά υποδηλώνουν την ανεξάρτητη φύση του συνδυασμού, καθώς οι υποψήφιοι προέρχονται από πολλούς και διαφορετικούς πολιτικούς χώρους. Επισημαίνεται ότι η εκτύπωση των εντύπων ψηφοδελτίων θα είναι σε ασπρόμαυρη απόχρωση κατ’ άρθρον 24 παρ. 3 του Ν. 3852/2010.

Υποψήφιος δήμαρχος και υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι του συνδυασμού αυτού είναι οι παρακάτω:

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αγίας Παρασκευής

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΘΩΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Βερμίου

1. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΧΟΥΡΕΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Βλάστης Υποψήφιος

1. ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μουρικίου

1. ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

3. ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Πτολεμαΐδας

1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

3. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΑΠΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΒΑΜΒΑΚΑ ΖΩΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

7. ΓΟΥΒΕΡΑΚΗ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΔΕΛΠΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

9. ΔΑΒΙΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΔΑΝΙΛΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

11. ΔΡΟΣΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

12. ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ

13. ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

14. ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

16. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ

17. ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

18. ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

19. ΚΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

20. ΛΟΥΤΣ ΜΑΡΙΑ του ΚΑΡΛ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

21. ΜΑΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΗΛΙΑ

22. ΜΑΡΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

23. ΜΑΥΡΙΚΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

24. ΜΗΤΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

25. ΜΗΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

26. ΝΤΑΝΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27. ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

28. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

29. ΠΕΪΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

30. ΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

31. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

32. ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΤΥ) του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

33. ΣΕΒΑΣΤΟΥ - ΤΣΑΛΚΙΤΖΙΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

34. ΣΠΟΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΚΑ - ΑΡΙΣΤΟΓΗΤΩΝΟΣ

35. ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ

36. ΤΟΥΡΝΑ - ΜΑΝΤΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ

37. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

38. ΤΡΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

39. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

 

mikrovalto.gr

ekl195

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack