Η ανακήρυξη των συνδυασμών στις Τ.Κ. άνω των 300 κατ. του δήμου Σερβίων από το Πρωτοδικείο Κοζάνης Εκτύπωση
Κυριακή, 19 Μάιος 2019 05:44

ekl195Η επίσημη ανακήρυξη των συνδυασμών για την ανάδειξη των τοπικών αρχών στις Τ.Κ. άνω των 300 κατ. του δήμου Σερβίων από το Πολυμελές Πρωτοδικείο Κοζάνης, έχει ως παρακάτω:

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΒΙΩΝ

α) ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΒΙΩΝ

Α. Τον συνδυασμό με την ονομασία «ΣΕΡΒΙΑ, ΠΟΡΕΙΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι παρακάτω:

1. ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΖΗΝΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

8. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

9. ΣΠΑΝΟΘΥΜΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΘΩΜΑ

10.ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΕΡΕΦΙΛΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

11.ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με την ονομασία «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΕΡΒΙΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι παρακάτω:

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΔΕΛΙΝΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

5. ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6. ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΣΙΤΣΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

 

β) ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

Τον συνδυασμό με την ονομασία «ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΣ ΑΛΛΑΓΗ ΕΠΟΧΗΣ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι παρακάτω:

1. ΔΙΑΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΚΟΜΜΑΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΣΑΒΒΑ

3. ΜΕΧΤΕΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

4. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

5. ΠΑΤΑΠΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

6. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

 

γ) ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ

Τον συνδυασμό με την ονομασία «ΚΑΣΤΑΝΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι παρακάτω:

1. ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ

2. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ

4. ΝΙΖΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΡΙΤΣΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

 

δ) ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ

Α. Τον συνδυασμό με την ονομασία «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΡΑΝΙΔΙΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι παρακάτω:

1. ΗΛΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. ΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

3. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

4. ΝΕΣΤΩΡΑ ΕΥΓΕΝΕΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

5. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β. Τον συνδυασμό με την ονομασία «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΡΑΝΙΔΙΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι παρακάτω:

1. ΔΕΛΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

4. ΝΤΕΡΙΛΑ - ΖΑΡΑΚΩΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

ε) ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ

Α. Τον συνδυασμό με την ονομασία «ΕΝΟΤΗΤΑ - ΣΥΝΕΠΕΙΑ - ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι παρακάτω:

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ – ΤΣΙΑΠΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΚΑΡΑΝΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΕΣΤΩΡ

4. ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β. Τον συνδυασμό με την ονομασία «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι κοινότητας είναι οι παρακάτω:

1. ΔΑΛΑΜΗΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΚΑΡΑΝΩΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΛΑΖΑΡΙΩΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

4. ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΜΠΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

7. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Για ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΓΩΝΙΚΟΥ δείτε ΕΔΩ

 

mikrovalto.gr

ekl195