www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Η ανακήρυξη των συνδυασμών της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας (ενότητας Κοζάνης) από το Πρωτοδικείο Κοζάνης - Δείτε τους υποψήφιους όλων των ψηφοδελτίων Εκτύπωση
Σάββατο, 25 Μάιος 2019 15:22

a321c5d720ca90fa0291d84fec599bb9 XL - Αντίγραφο 2Η επίσημη ανακήρυξη των συνδυασμών της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας (εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης) από το Πολυμελές Πρωτοδικείο Κοζάνης, έχει ως παρακάτω (6 συνδυασμοί):

Α. Συνδυασμός «Αλλάζουμε πορεία Με πίστη στις ανθρώπινες αξίες»

Υποψήφιος Περιφερειάρχης
Κασαπίδης Γεώργιος του Δημοσθένη

Εκλογική Περιφέρεια Κοζάνης
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΒΑΒΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΒΡΕΚΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
3. ΓΑΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΓΚΑΤΖΑΒΕΛΗ – ΤΣΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΘΩΜΑ
5. ΔΑΔΑΜΟΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΖΑΡΚΟΔΗΜΟΥ ΘΩΜΑΗ (ΘΩΜΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ
10.ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
11.ΚΑΡΑΝΑΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12.ΚΙΑΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
13.ΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
14.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15.ΛΥΣΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
16.ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18.ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
19.ΜΕΤΑΞΑΣ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20.ΜΗΤΛΙΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21.ΜΙΜΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
22.ΜΠΗΙΝΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΑΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
23.ΝΤΙΟ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24.ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
25.ΠΟΥΤΑΧΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΕΤΡΟΥ
26.ΤΕΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27.ΤΖΗΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28.ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
29.ΤΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30.ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ – ΡΕΝΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
31.ΤΣΙΟΥΜΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
32.ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
33.ΧΡΥΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 Β. Συνδυασμός «ΑΝΑΤΡΟΠΗ-Δημιουργία ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ»

Υποψήφιος Περιφερειάρχης
Καρυπίδης Θεόδωρος το Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια Κοζάνης
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΡΟΥΣΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΧΙΟΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΒΑΤΑΛΗΣ ΑΡΗΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ
4. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ (ΜΑΝΟΣ) του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
5. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΟΔΙΝΟΣ ΒΙΡΓΙΝΙΑ (ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
7. ΔΟΥΒΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΣΤΟΡΑ
8. ΘΕΟΧΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
9. ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
10.ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ – ΚΗΠΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΥΜΕΩΝ
11.ΚΑΤΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12.ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
13.ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ
14.ΚΟΥΤΣΩΝΑ – ΣΙΩΝΤΑ ΕΡΙΦΥΛΗ (ΦΙΛΙΩ) του ΧΑΡΙΣΙΟΥ
15.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
16.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
17.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
18.ΜΟΥΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19.ΜΠΕΣΗ – ΔΗΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
20.ΝΤΟΒΟΛΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) του ΣΩΚΡΑΤΗ
21.ΠΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΙΩΑΝΝΑ (ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
22.ΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
24.ΣΙΧΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25.ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26.ΤΖΩΡΤΖΗ – ΚΑΚΑΒΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΠΑΣΧOY
27.ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΩΤΗ) του ΛΑΖΑΡΟΥ
28.ΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
29.ΤΣΙΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
30.ΤΣΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
31.ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
32.ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
33. ΩΤΤΑ ΜΑΡΤΙΝΙΑΝΗ (ΤΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ. Συνδυασμός «ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΜΠΟΡΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ»

Υποψήφιος Περιφερειάρχης
Πράσσος Στέφανος του Αστέριου

Εκλογική Περιφέρεια Κοζάνης
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΑΣΑΛΟΥΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ
2. ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΑΡΟΥΦΑΛΛΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΖΑΓΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΖΕΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΖΥΜΑΡΑ ΝΕΦΕΛΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
10.ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11.ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
12.ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
13.ΚΑΡΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
14.ΚΑΤΣΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15.ΚΟΝΔΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ
17.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
18.ΛΙΟΣΑΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
19.ΜΠΑΤΣΙΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
20.ΠΑΛΑΜΠΟΥΙΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
22.ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
23.ΠΡΑΣΣΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
24.ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ
25.ΣΑΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
26.ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δ. Συνδυασμός «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ»

Υποψήφιος Περιφερειάρχης
Σαββουλίδης Χρήστος του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια Κοζάνης
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΑΛΕΞΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
2. ΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4. ΓΙΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
6. ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
9. ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
10.ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11.ΚΑΤΣΙΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
12.ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13.ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14.ΝΤΟΝΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
15.ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
16.ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17.ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
18.ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
19.ΠΟΥΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20.ΡΟΤΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
21.ΤΖΩΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
22.ΤΣΑΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
23.ΩΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Ε. Συνδυασμός «ΕΛΠΙΔΑ»

Υποψήφια Περιφερειάρχης
Ζεμπιλιάδου Γεωργία του Χρίστου

Εκλογική Περιφέρεια Κοζάνης
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΒΟΡΙΑΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (EYH) του ΣΑΒΒΑ
5. ΓΚΟΡΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ
6. ΓΚΡΙΤΖΕΛΗ-ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΠΑΣΧΟΥ
7. ΔΟΥΒΕΝΤΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓIΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
9. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΣΑΑΚ (ΣΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10.ΖΑΝΔΕΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11.ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12.ΖΙΟΥΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13.ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ
14.ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
15.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
16.ΚΑΡΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
17.ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΓEΩΡΓIΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
18.ΚΑΤΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
19.ΚΕΧΑΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
20.ΚΟΥΦΑΛΕΞΗ-ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑ ΜΑΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
21.ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΤΑ) του ΘΩΜΑ
22.ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
23.ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
24.ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
25.ΜΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
26.ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
27.ΜΠΡΟΥΣΙΟΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
28.ΠΑΦΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
29.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
30.ΤΑΪΓΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
31.ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
32.ΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
33.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΤ. Συνδυασμός «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ»

Υποψήφιος Περιφερειάρχης
Χάστας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Κοζάνης
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

1. ΑΓΑΝΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
2. ΑΛΛΑΜ ΑΧΜΑΝΤ του ΜΑΧΜΟΥΝΤ
3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ
5. ΒΗΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΓΚΟΓΚΟΜΗΤΡΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
7. ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΔΑΜ
9. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΛΟΥΛΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΚΑΛΤΙΡΙΜΤΖΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΛΑΒΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15. ΛΑΜΠΑΔΑ ΧΑΡΙΣ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
16. ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΜΑΛΛΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18. ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
20. ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΕΛΕΝΗ (ΝΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
21. ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
22. ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
24. ΣΤΡΑΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ
25. ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
26. ΤΕΜΟΥΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΤΖΙΦΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
28. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
29. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΝΑΟΥΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
30. ΤΣΙΓΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
31. ΤΣΙΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΤΣΩΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΤΑΚΗ
33. ΧΑΡΙΤΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

mikrovalto.gr

a321c5d720ca90fa0291d84fec599bb9 XL - Αντίγραφο 2

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack