www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Η ανακήρυξη των συνδυασμών του Δήμου Κοζάνης από το Πρωτοδικείο Κοζάνης Εκτύπωση
Σάββατο, 25 Μάιος 2019 16:25

ekl195Η επίσημη ανακήρυξη των συνδυασμών στο Δήμο Κοζάνης από το Πολυμελές Πρωτοδικείο Κοζάνης, έχει ως παρακάτω (7 συνδυασμοί):

1) ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ, ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΑΡΧΟΙ ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α. Το συνδυασμό με το όνομα «ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΔΗΜΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ», με έμβλημα, που αποτελείται από δύο χέρια σε χειραψία, στο ένα χέρι αριστερά αναγράφεται η φράση «ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ» και στο χέρι δεξιά αναγράφεται η φράση «ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ», του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

ΚΥΡΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΑΝΗΣ:

1. ΑΛΕΦΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

2. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

1. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΓΚΑΛΙΑΜΟΥΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

3. ΚΥΡΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΜΑΝΩΛΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δ.ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

1. ΚΑΖΑΝΤΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΛΥΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3. ΚΡΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Ε. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΑΡΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

5. ΚΑΚΑΒΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

6. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

7. ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ

8. ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΥ

9. ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

10. ΚΥΡΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΛΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΛΕΩΝΙΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΜΑΜΑΤΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

15. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΟΥΣΤΙΝΟΥ

17. ΜΠΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΜΠΟΜΠΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20. ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

21. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

22. ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΜΠΡΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ

24. ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

25. ΠΟΥΤΟΓΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26. ΣΑΛΤΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

28. ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

29. ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

30. ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

31. ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

32. ΦΩΛΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

33. ΧΟΤΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΠΕΣΝΙΚ

 

Β. Το συνδυασμό με το όνομα «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ», με έμβλημα, που αποτελείται από τρία ιστορικά κτίρια του κέντρου της πόλης της Κοζάνης. Από αριστερά προς τα δεξιά κατά σειρά το δημαρχείο, το καμπαναριό και η εκκλησία του Αγίου Νικολάου. Στα δεξιά απεικονίζεται μια κατοικία με ένα δέντρο, όπου συμβολίζει την οικολογική συνείδηση του συνδυασμού. Χρησιμοποιήθηκαν για την απεικόνιση τους τα χρώματα μπλε κόκκινο πράσινο. Ενώ στο κάτω μέρος του εμβλήματος αναγράφεται με κόκκινα γράμματα «Ανεξάρτητη παράταξη πολιτών», με μπλε κεφαλαία γράμματα «ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ» και για λόγους έμφασης μια κόκκινη ευθεία γραμμή στο κάτω μέρος. Η εκτύπωση των εντύπων ψηφοδελτίων θα είναι σε ασπρόμαυρη απόχρωση κατ΄ άρθρον 24 παρ. 3 του Ν. 3852/2010.

Υποψήφιος δήμαρχος και δημοτικοί σύμβουλοι του εν λόγω συνδυασμού είναι οι παρακάτω:

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΑΝΗΣ

1. ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

2. ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΝΤΟΥΜΠΑ ΒΑΪΤΣΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

1. ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΣΟΥΖΗ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

2. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

1. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΜΑΤΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΤΕΚΕΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

1. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΤΡΑΠΕΖΑΝΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΤΣΟΥΡΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Ε. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

1. ΒΑΓΙΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

3. ΒΑΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΒΟΥΤΥΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΜΙΧΑΗΛ

5. ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6. ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΔΑΛΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΔΟΥΓΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

9. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΚΡΙΤΑ

10. ΚΑΣΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

11. ΚΑΤΣΑΜΠΕΡΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

12. ΚΑΨΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13. ΚΕΔΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

14. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

15. ΚΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

16. ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

17. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

18. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

19. ΜΠΟΥΓΑΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

20. ΜΠΟΥΡΟΣ ΑΜΥΝΤΑΣ του ΝΑΟΥΜ

21. ΠΑΓΚΑΛΟΥ - ΦΩΚΙΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

22. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

23. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

24. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

25. ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

26. ΣΑΛΒΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

27. ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

28. ΣΙΩΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ (ΠΕΡΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

29. ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

30. ΣΟΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

31. ΤΖΕΛΑΠΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

32. ΤΟΤΣΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

33. ΤΡΙΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

34. ΤΡΙΓΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

35. ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

36. ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

37. ΤΣΑΤΣΑΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

38. ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Γ. Το συνδυασμό με το όνομα «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ - ΚΟΖΑΝΗ ΤΟΠΟΣ ΝΑ ΖΕΙΣ», με έμβλημα, που αποτελείται από τις λέξεις του τίτλου περιμετρικά και εντός αυτών μια ανθρώπινη φιγούρα σε γκρι χρώμα με μια «ζώνη» ίδιου χρώματος και κάτωθεν αυτού αναπαραστάσεις βουνού, σπιτιού και ήλιου, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΑΝΗΣ:

1. ΚΥΡΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΤΖΕΛΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΑΝΘΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ (ΣΑΚΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

1. ΔΟΥΒΛΕΤΗ - ΤΣΑΜΠΟΥΡΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΔΡΑΚΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΖΑΓΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΚΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΜΑΡΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

6. ΠΛΙΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

2. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ

3. ΠΙΛΑΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΠΟΥΤΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΣΑΜΑΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Ε. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ

3. ΒΑΛΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

4. ΓΚΛΟΥΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΓΚΟΥΡΤΣΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

6. ΔΕΣΠΟΤΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7. ΔΗΜΑΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

8. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10. ΖΤΟΥΠΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

11. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

12. ΚΑΓΚΕΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

13. ΚΑΖΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14. ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΚΙΟΥΡΤΣΟΓΛΟΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15. ΚΟΥΖΙΑΚΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΛΑΖΑΡΟΥ

16. ΚΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17. ΚΟΥΤΣΟΣΙΜΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΛΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

18. ΚΟΥΤΣΟΥΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

19. ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΛΑΒΑΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

20. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

21. ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

22. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

23. ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

24. ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

25. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ - ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

26. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

27. ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

28. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΕΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ

29. ΜΟΣΧΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΙΣ) του ΗΛΙΑ

30. ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

31. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

32. ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

33. ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

34. ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

35. ΡΟΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

36. ΣΙΑΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

37. ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

38. ΣΙΟΥΣΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ

39. ΣΚΟΡΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

40. ΣΟΥΜΕΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

41. ΤΣΑΜΠΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ

42. ΤΖΕΛΑΠΤΣΗ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

43. ΤΣΙΛΒΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

44. ΤΣΟΥΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

45. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

46. ΧΟΛΕΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Δ. Το συνδυασμό με το όνομα «ΕΝΟΤΗΤΑ», με έμβλημα, που παρουσιάζει τα ακόλουθα χαρακτηριστικά: στο αριστερό μέρος του λογοτύπου φαίνεται ένας σχηματισμός που προσομοιάζει με παζλ και απεικονίζει τις πέντε εκλογικές περιφέρειες του Δήμου Κοζάνης σε χρώματα κόκκινο, πορτοκαλί, μπλε, πράσινο και ανοιχτό πράσινο. Στη δεξιά πλευρά, το όνομα του συνδυασμού με κεφαλαία μαύρα γράμματα ΕΝΟΤΗΤΑ και ακριβώς από κάτω με γκρι γράμματα το σύνθημα «Μαζί για το μέλλον!» υπογραμμισμένο με κόκκινο χρώμα. Η εκτύπωση των εντύπων ψηφοδελτίων θα είναι σε ασπρόμαυρη απόχρωση κατ’ άρθρον 24 παρ. 3 του Ν. 3852/2010.

Υποψήφιος δήμαρχος και δημοτικοί σύμβουλοι του εν λόγω συνδυασμού είναι οι παρακάτω:

ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΑΝΗΣ

1. ΛΙΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΤΖΙΑΝΑΜΠΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

1. ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ (ΔΗΜΗΤΡΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΤΣΕΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

1. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΤΟΥΡΤΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

2. ΔΟΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

4. ΠΑΠΑΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΣΚΟΤΕΛΑ ΠΡΕΠΩ (ΠΕΠΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΤΣΙΩΓΚΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

Δ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

1. ΚΥΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΠΕΣΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ

4. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Ε. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΖΗΣΗ

4. ΒΑΛΙΑΚΑΣ ΖΗΝΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

6. ΒΕΝΤΟΥΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8. ΓΙΑΣΣΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΓΚΑΤΖΟΦΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

10. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΡΕΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΔΙΑΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΣΑΒΒΑ

12. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13. ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ (ΜΑΓΔΟΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ

14. ΚΑΛΕΝΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

15. ΚΑΡΑΚΩΤΙΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΒΕΡΩΝΙΚΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

17. ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΚΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

19. ΚΟΥΪΜΤΖΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

20. ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

21. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

22. ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

23. ΜΑΡΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

24. ΜΑΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

25. ΜΗΤΙΚΑΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΖΗΣΗ

26. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

27. ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΝΤΑ) του ΧΑΡΙΣΙΟΥ

28. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΠΑΝΟΥ

29. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΑΛΟΥΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

30. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

31. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

32. ΠΑΦYΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

33. ΠΛΟΣΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ

34. ΣΙΔΗΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΣΑΑΚ

35. ΣΙΩΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΑΝΙΑ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

36. ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

37. ΤΕΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

38. ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

39. ΤΡΕΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

40. ΤΣΑΓΓΑΔΟΥΡΑ ΒΑΪΑ του ΘΩΜΑ

41. ΤΣΙΓΓΑΝΑ - ΖΟΡΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

42. ΤΣΟΤΣΙΟΥ - ΤΣΙΑΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ

43. ΦΛΩΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

44. ΧΑΡΙΣΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

45. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

46. ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

47. ΧΑΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Ε. Το συνδυασμό με το όνομα «ΚΟΖΑΝΗ ΜΠΡΟΣΤΑ», με έμβλημα, που αποτελείται από ένα βέλος σε μαύρο χρώμα με κατεύθυνση από αριστερά προς δεξιά, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

ΣΗΜΑΝΔΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΑΝΗΣ

1. ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ XΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΧΛΙΑΡΑΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΤΟΤΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΦΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

1. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

1. ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΠΑΛΑΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

4. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΣΙΟΥΚΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

1. ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

4. ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΠΑΠΑΖΩΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Ε. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

2. ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΓΚΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΕΡΕΜΙΑΣ (ΕΡΡΙΚΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΚΛΟΥΜΠΟΥ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΥΛΟΥ

9. ΔΙΑΦΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ

10. ΕΥΤΑΛΙΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΟΝΙ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11. ΖΑΡΚΑΔΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

12. ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΑΓΑΠΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

13. ΚΑΠΑΚΙΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΕΥΗ) του ΣΩΚΡΑΤΗ

14. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

15. ΚΑΡΑΝΩΤΑ ΒΑΛΕΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

16. ΚΑΦΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

17. ΚΕΡΔΕΜΕΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

18. ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΪΔΩ (ΜΕΝΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

19. ΚΟΥΚΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

21. ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

22. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

23. ΛΙΟΥΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

24. ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

25. ΜΑΝΩΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

26. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

27. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

28. ΜΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

29. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

30. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

31. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΖΗΣΗ

32. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

33. ΠΕΤΟΥΣΗ - ΜΠΟΥΝΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

34. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

35. ΣΟΥΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ

36. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

37. ΣΤΑΜΟΥ – ΔΙΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

38. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ – ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

39. ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

40. ΤΑΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

41. ΤΖΟΥΜΕΡΚΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

42. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

43. ΤΡΙΚΟΙΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΒΡΑΑΜ

44. ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

45. ΤΣΙΦΤΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

46. ΦΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

47. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΣΤ. Το συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΖΑΝΗΣ», με έμβλημα, που περιλαμβάνει τη λέξη «ΛΑΪΚΗ» και από κάτω τη λέξη «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ», δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρύφαλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΝΟΝΤΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΑΝΗΣ

1. ΒΑΒΛΙΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΜΗΤΣΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΠΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

1. ΚΑΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

1. ΒΑΡΤΖΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

2. ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟY

3. ΓΚΟΓΚΟΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ

4. ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟY

5. ΜΟΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

Δ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

2. ΚΑΤΣΑΜΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

3. ΡΙΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

Ε. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

1. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

2. ΑΥΓΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟY

3. ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

4. ΒΟΜΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟY

5. ΓΕΜΠΕΚΛΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY

6. ΓΚΟΓΚΟΜΗΤΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

7. ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟY

8. ΓΚΟΥΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

9. ΔΕΛΗΟΛΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

10. ΔΕΛΝΙΩΤΟΥ - ΣΤΡΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟY

11. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY

12. ΖΑΜΙΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

13. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY

14. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟY

15. ΖΑΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟY

16. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

17. ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

18. ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟY

19. ΚΟΥΖΙΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΑΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

20. ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟY

21. ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟY

22. ΛΑΜΠΑΔΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟY

23. ΛΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

24. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΑΚΩΒΟY

25. ΜΑΧΤΣΙΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟY

26. ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΙΣΙΟY

27. ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΠΥΡΟY

28. ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΒΡΑΑM

29. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

30. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ

31. ΠΑΛΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟY

32. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟY

33. ΠΑΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY

34. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

35. ΣΤΑΜΚΟΥ ΑΓΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY

36. ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

37. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ

38. ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

39. ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

40. ΣΤΡΑΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY

41. ΤΑΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟY

42. ΤΖΙΦΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY

43. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY

44. ΤΣΟΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY ΚΛΑΥΔΙΟY

 

Ζ. Το συνδυασμό με το όνομα «Μετάβαση για το δήμο Κοζάνης», με έμβλημα, που περιλαμβάνει το σήμα του συνδυασμού «ΜΕΤΑΒΑΣΗ για το Δήμο Κοζάνης» και απεικονίζει ένα δρόμο, ο οποίος σηματοδοτεί και προσδιορίζει για τον συγκεκριμένο συνδυασμό «μία μεταβατική περίοδο από την παραγωγή του λιγνίτη σε πιο καθαρές μορφές ενέργειας», του οποίου υποψήφιος δήμαρχος και δημοτικοί σύμβουλοι είναι οι παρακάτω:

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΑΝΗΣ

1. ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΣΧΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2. ΜΠΕΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΜΠΟΥΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΙΜΕΙΑΣ

1. ΚΑΝΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΑΤΣΕΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ

3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣΧΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΑΛΑΤΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4. ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΤΣΕΛΙΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ε. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΙΩΣΗΦ

4. ΓΚΟΡΑ ΕΛΛΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

5. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

6. ΔΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΕΥΚΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

8. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9. ΚΑΝΤΕΡΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΣΠΥΡΟΥ

11. ΚΑΡΑΚΛΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Μιχαήλ

12. ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ

13. ΚΑΣΑΜΠΑΛΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

14. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΚΙΑΝΟΥ

15. ΚΙΟΣΣΕ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΚΟΕΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΟΕΜ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

17. ΚΟΚΟΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΚΟΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

19. ΜΑΓΓΙΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

20. ΜΑΓΙΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

21. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22. ΜΕΛΕΜΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

23. ΜΗΤΣΑΝΗ - ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΑΡΑΝΤΗ

24. ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

25. ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

26. ΜΥΡΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

27. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

28. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

29. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

30. ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

31. ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

32. ΠΛΙΑΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

33. ΠΟΥΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

34. ΠΟΥΤΟΓΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΗΛΙΑ

35. ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ

36. ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

37. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ - ΤΣΙΑΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

38. ΣΤΙΟΥΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

39. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

40. ΤΣΑΓΓΑΔΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

41. ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

42. ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

43. ΦΩΛΙΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ekl195

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack